Будинки «125» 

Всього запланували 11 будинків цього типу: 7 з яких вже на 75% готові і власники скоро будуть робити внутрішні ремонтні роботи. 4 будинки ще чекають на утеплення і зовнішній фасад. До кінця року плануємо завершити всі роботи і здати будинки у експлуатацію!

Що всередині будинків «125»:

  • Власна тераса з виглядом на парк на 1 поверсі
  • Дві гардеробні кімнати (по одній на кожному поверсі)
  • Велика кухня-вітальня
  • Дві великих спальних кімнати на 2 поверсі
  • Два санвузли (по одному на кожному поверсі)

Будинки «198» 

🏡 Це чудовий варіант для людей, які люблять посиденьки з друзями, адже ви будете мати власну sky-lounge зону на третьому мансардному поверсі.

🏡 Ідеальний вибір для молодої пари – романтичні вечори під відкритим небом.

🏡 Практична оселя для сім’ї з дітками: у будинку цілих три спальних кімнати на другому поверсі, велика кухня-вітальня і особистий кабінет на першому поверсі, який також може бути ще однією спальнею при потребі.

А ще ви отримаєте велику прибудинкову територію, паркомісця для авто, надійну охоронну систему і красиву зелену територію навколо 🌿

Будинки «235» 

Надзвичайно просторі, комфортні для проживання великою родиною, адже в будинку цілих три великих спальних кімнати на другому поверсі і гостьова спальня на першому. Також 3 санвузли (1 на першому поверсі і 2 – на другому, індивідуальний санвузол у спальній кімнаті). 

У вашому розпорядженні простора кухня-вітальня, дві гардеробні кімнати, лоджія на другому поверсі – все для ідеального життя. 

☝🏻 Особливістю цього типу будинків є наявність власного гаража для авто, а ще велика тераса з виглядом на парк на 1 поверсі з прибудинковою територією близько 300 м².